• Je wilt graag je zwangerschap en/of je baby vastgelegd
hebben op een pure en tijdloze manier van top kwaliteit.
• Je vindt het fijn als alles voor je geregeld word. Van kleding(advies)
tot hoogwaardige fotoproducten van superieure beeldkwaliteit.
• Je wilt zekerheid en een gespecialiseerde fotograaf zodat alles goed komt.
HEY, I'M EVÓRA!

Vrijblijvend Matchgesprek
Een fotosessie kan maar 1x perfect
De meest speciale momenten in je leven vast laten leggen
met als resultaat een kunstwerk op het hoogste niveau.

Welke herinnering
wil jij aan deze
periode overhouden?
Je zwangerschap is een van de meest bijzondere periodes uit je leven. Het is fantastisch om hier altijd met veel trots op terug te kunnen kijken. Een luxe fotosessie waar het aan niets ontbreekt. Van exclusieve jurken tot visagie en haarstyling. Er is geen mooiere manier om je zwangerschap te vieren.
De weken nadat je baby geboren is gaan ontzettend snel. Je wilt het beste voor je baby en met een newbornsessie vereeuwig je de eerste waardevolle weken. Een ontspannen, luxe fotosessie waar alles geregeld wordt gaat je helpen om deze herinnering voor altijd bij je te houden.

Mijn doel als High-end fotograaf
is om jou een fantastische
ervaring te geven met als
resultaat prachtige foto's
om van te genieten.
• Jouw foto’s verdienen een mooie plek in je woning. Ik vertel je graag in het gesprek hoe ik je hier mee ga helpen.
• Ik verzorg de zwanger- en newbornsessies ook in 1 pakket en op deze manier kunnen de foto’s en producten in 1 stijl mooi op elkaar afgestemd worden.
• Persoonlijk contact vind ik erg belangrijk want met jouw eigen wensen ga ik je helpen naar het mooiste eindresultaat.
het beste contact opnemen?
Mijn advies is om zo snel mogelijk een Matchgesprek aan te vragen omdat mijn agenda op korte termijn vaak al gevuld is. Uiteraard zijn last-minute aanvragen mogelijk maar ik kan niet beloven dat ik ruimte heb. Ik plan 1 sessie in de week.
Zwangerschappen fotografeer ik het liefste in de 28e tot 32e week. En een newbornsessie plan ik in als de baby ongeveer 14 dagen oud is. Maar mijn advies is om tijdens je zwangerschap een newbornsessie te reserveren.

CHARLENE VAN DER GRACHT
Wil je graag met mij in gesprek zodat ik je alles kan vertellen over mijn werk? Of ben je benieuwd of ik nog beschikbaar ben?
